Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 5600 CMH64GX5M2D5600Z40 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x32GB 5600 CMH64GX5M2D5600Z40 is een high-performance geheugenset die bestaat uit twee 32GB DDR5 modules. Met een snelheid van 5600 MHz en CL40 timings biedt dit geheugen uitstekende prestaties voor gaming en content creation. De set ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO profielen voor eenvoudige overclocking. De RGB verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem. Dit geheugen is ontworpen voor moderne DDR5 platforms.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 840440421757 |
| Vendorcode | CMH64GX5M2D5600Z40 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 40 |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Spanning | 1.25 v |
| Low Profile | ✖︎ |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Type koeling | Heatsink |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| EAN | 840440421757 |
| Vendorcode | CMH64GX5M2D5600Z40 |
| Artikelnr | 977929 |
| Merk | Corsair |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


