Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-123BKBP
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Brother LC-123BKBP inktcartridge is een zwarte inktcartridge speciaal ontworpen voor Brother printers. Dit pakket bevat meerdere cartridges met een totale inhoud van 2x 20.6 ml en 3x 10 ml, wat een printcapaciteit van tot 600 pagina's biedt. Deze inktcartridges zijn geschikt voor regelmatige printwerk en helpen uw printer optimaal te laten functioneren. Met deze set hebt u langere tijd voorzien van zwarte inkt voor uw dagelijkse printbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 2x 20.6, 3x 10 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 5014047563041 |
| Vendorcode | LC-123BKBP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-J470DW MFC-J870DW DCP-J132W DCP-J152W DCP-J4110DW DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFCJ4710DW MFC-J650DW MFC-J6520DW MFC-J6720DW MFC-J6920DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Hoogte | 183 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 2x 20.6, 3x 10 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5014047563041 |
| Vendorcode | LC-123BKBP |
| Artikelnr | 105096 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯