Je bent nog niet ingelogd
HP 3YP61AE printkop Thermische inkjet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
1x
De HP 3YP61AE is een thermische inkjet printkop die ontworpen is voor HP printers. Dit multipack bevat inktcartridges in de kleuren cyaan, geel, magenta en zwart, waarmee u kleurrijke en zwartwit afdrukken kunt realiseren. De cartridges zijn geschikt voor diverse HP printermodellen en bieden een praktische oplossing voor uw printbehoeften. Met deze multipack heeft u alle essentiële printerkleuren beschikbaar.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Multipack | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 193424555116 |
| Vendorcode | 3YP61AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP GT printkoppen werken met: HP Smart Tank 455, 457 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1064 mm |
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 164 g |
| Hoogte | 157 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1064 mm (47.2 x 31.5 x 41.9") |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 210,1 kg (463.1 lbs) |
| Inkttype | Inkt op basis van kleurstof / Ink op basis van pigment |
| Kleur | ✓︎ |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103110 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,22 kg (9.31 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 2 printkoppen (zwart, drie-kleuren); Invoegblad met instructies voor de vervanging van printkoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 193424555116 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 193424555116 |
| Vendorcode | 3YP61AE |
| Artikelnr | 1094078 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet