Je bent nog niet ingelogd
Epson 112 127ml Zwarte inktcartridge voor de EcoTank
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Epson EcoTank 112 Origineel inktcartridge in zwart is ontworpen voor gebruik met Epson EcoTank printers. Deze cartridge bevat 127 ml inkt en heeft een printcapaciteit van approximately 7500 pagina's. Het originele Epson inktproduct biedt betrouwbare prestaties voor dagelijkse printwerk. De grote inhoud maakt het geschikt voor gebruikers met regelmatige printbehoeften die kostenefficiënt willen printen met hun EcoTank systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 7500 Pagina(s) |
| Inhoud | 127 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 8715946674742 |
| Vendorcode | C13T06C14A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Epson 112 70ml Cyaan inktcartridge voor de EcoTank
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Epson 112 70ml Gele inktcartridge voor de EcoTank
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Epson 112 70ml Magenta inktcartridge voor de EcoTank
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Epson 112 127ml Zwarte inktcartridge voor de EcoTank
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | L5160, L5150 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 7500 Pagina(s) |
| Inhoud | 127 ml |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Origineel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946674742 |
| Vendorcode | C13T06C14A |
| Artikelnr | 1098578 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯