Je bent nog niet ingelogd
HP 301XL - [CH563EE] Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De HP 301XL zwarte inktcartridge is een XL-variant speciaal ontworpen voor HP-printers. Met een inhoud van 8 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van ongeveer 360 pagina's, waardoor deze geschikt is voor regelmatig gebruik. De XL-formaat zorgt voor een beter kostenbeheer bij frequente afdrukken. Deze inktcartridge is ideaal voor huishoudens en kleine kantoren die betrouwbare zwarte afdrukken nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 360 Pagina(s) |
| Inhoud | 8 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2015 |
| EAN | 884962894446 |
| Vendorcode | CH563EE#UUS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 301 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2540 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 360 Pagina(s) |
| Inhoud | 8 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Percentage gerecyclede materialen | 65 procent |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,95 kg (8.7 lbs) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 3,34 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 884962894477; (303) 193015225534; (30N) 199642337985; (ABE) 884962894453; (ACU) 193015225541; (BA3) 884962894460; (NE1) 199642338005; (UUS) 884962894446 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 884962894477, 193015225534, 199642337985, 884962894453, 193015225541, 884962894460, 199642338005, 884962894446 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884962894446 |
| Vendorcode | CH563EE#UUS |
| Artikelnr | 401836 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 301XL zwarte inktcartridges bieden gebruiksvriendelijke kenmerken voor een zeer gunstige prijs. Documenten met zwarte tekst van laserkwaliteit printen, en heel voordelig, met een high-capacity cartridge voor gebruikers die veel printen.
Kenmerken
Zwarte tekst van laserkwaliteit en scherpe afbeeldingen en foto's printen die tientallen jaren lichtbestendig zijn. Papier met het ColorLok-logo produceert een nog betere weergavekwaliteit.
Voordeliger grote volumes printen met optionele high-capacity inktcartridges. Handige eigenschappen vergemakkelijken het printen, zoals technologie die zorgt dat belangrijke printopdrachten ook worden voltooid als één inktkleur bijna op is.
HP helpt je milieuvriendelijker te werken met gratis cartridgerecycling encartridges die vervaardigd zijn met gerecycled materiaal.
Kenmerken
Zwarte tekst van laserkwaliteit en scherpe afbeeldingen en foto's printen die tientallen jaren lichtbestendig zijn. Papier met het ColorLok-logo produceert een nog betere weergavekwaliteit.
Voordeliger grote volumes printen met optionele high-capacity inktcartridges. Handige eigenschappen vergemakkelijken het printen, zoals technologie die zorgt dat belangrijke printopdrachten ook worden voltooid als één inktkleur bijna op is.
HP helpt je milieuvriendelijker te werken met gratis cartridgerecycling encartridges die vervaardigd zijn met gerecycled materiaal.
Toon meer
❮
❯