Je bent nog niet ingelogd
HP 711 - [CZ135A] Magenta Triple-Pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 711 [CZ135A] Magenta Triple-Pack bevat drie magenta inktcartridges, speciaal ontworpen voor HP DesignJet printers. Dit multipack biedt een voordelige oplossing voor gebruikers met een hoog printvolume die regelmatig magenta inkt nodig hebben. De cartridges zijn eenvoudig te installeren en zorgen voor consistente kleurkwaliteit bij technische tekeningen en grafische afdrukken. Ideaal voor professionele omgevingen waar magenta-afdrukken frequent worden gebruikt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Magenta |
| Multipack | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 886112841188 |
| Vendorcode | CZ135A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T120 en HP DesignJet T520 ePrinter serie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Magenta |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 3 inktcartridges |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886112841188 |
| Vendorcode | CZ135A |
| Artikelnr | 767139 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 711 3-pack magenta inktcartridges, 29 ml, biedt scherpe, accurate resultaten. U produceert snel drogende, vlekbestendige prints met rijke kleuren en scherpe, nauwkeurige lijnen. Originele HP inkt is samen met uw printer ontworpen en getest om consistente resultaten te waarborgen.Mislukte prints kosten u veel tijd. Gebruik originele HP supplies, die samen met uw printer als een geoptimaliseerd printsysteem nauwkeurige lijnen, scherpe details en rijke kleuren produceren, om de consistente kwaliteit te bereiken die u nodig heeft.
Kies de inktinhoud die aansluit bij uw behoeften en uw budget, of u nu weinig of veel print. Met kleurencartridge 3-packs kunt u langer doorwerken zonder nieuwe inkt aan te schaffen. Ingebouwde intelligentie in de cartridge en de printer waarschuwt als de cartridge vervangen moet worden.
Stelt u zich eens voor hoeveel indruk u zult maken met duidelijke, goed leesbare tekeningen en kleurrijke, overtuigende presentaties. Originele HP inkt biedt een unieke combinatie van kwaliteit en betrouwbaarheid en produceert sneldrogende, vlekbestendige prints met scherpe lijnen.
Kies de inktinhoud die aansluit bij uw behoeften en uw budget, of u nu weinig of veel print. Met kleurencartridge 3-packs kunt u langer doorwerken zonder nieuwe inkt aan te schaffen. Ingebouwde intelligentie in de cartridge en de printer waarschuwt als de cartridge vervangen moet worden.
Stelt u zich eens voor hoeveel indruk u zult maken met duidelijke, goed leesbare tekeningen en kleurrijke, overtuigende presentaties. Originele HP inkt biedt een unieke combinatie van kwaliteit en betrouwbaarheid en produceert sneldrogende, vlekbestendige prints met scherpe lijnen.
Toon meer