Je bent nog niet ingelogd
HP 72 - [C9374A] Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 72 inktcartridge (C9374A) is een originele HP-cartridge met een inhoud van 130 ml. Deze cartridge is ontworpen voor HP DesignJet printers en biedt een grote opslagcapaciteit voor professioneel printwerk. De cartridge is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan langdurig printgebruik zonder frequent vervangen. Met het originele HP-formaat garandeert u compatibiliteit met ondersteunde DesignJet-modellen. Dit product maakt deel uit van HP's uitgebreide inktcartridge-assortiment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inhoud | 130 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 808736779845 |
| Vendorcode | C9374A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T610 printerserie, T620 printerserie, T770 printerserie, T1100 printerserie, T1200 printerserie; HP DesignJet T1200 HD multifunctionele printer; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T790 ePrinter serie; HP DesignJet T1300 ePrinter serie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 192 g |
| Hoogte | 129 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 130 ml |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 808736779845 |
| Vendorcode | C9374A |
| Artikelnr | 767148 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Betrouwbaar, probleemloos printen. Accurate, levendige, snel drogende prints. Tijdbesparende functies voor het beheren en bestellen van supplies. Originele HP cartridges met originele HP inkt produceren de beste professionele resultaten en waarborgen een hoge productiviteit.
Toon meer