Je bent nog niet ingelogd
HP 72 - [C9403A]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
De HP 72 inktcartridge is een zwarte inktcartridge met een inhoud van 130 ml, speciaal ontworpen voor HP printers. Deze cartridge biedt een grote hoeveelheid inkt voor uitgebreide afdrukopdrachten. De HP 72 is een betrouwbare keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar originele HP inkt voor hun printerapparatuur. Met de 130 ml inhoud kunt u langdurig zonder tussentijdse vervanging blijven afdrukken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Inhoud | 130 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 808736779746 |
| Vendorcode | C9403A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T610 printerserie, T620 printerserie, T770 printerserie, T1100 printerserie, T1200 printerserie; HP DesignJet T1200 HD multifunctionele printer; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T790 ePrinter serie; HP DesignJet T1300 ePrinter serie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 192 g |
| Hoogte | 129 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Inhoud | 130 ml |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 808736779746 |
| Vendorcode | C9403A |
| Artikelnr | 767150 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Betrouwbaar, probleemloos printen. Accurate, levendige, snel drogende prints. Tijdbesparende functies voor het beheren en bestellen van supplies. Originele HP cartridges met originele HP inkt produceren de beste professionele resultaten en waarborgen een hoge productiviteit.
Toon meer