Je bent nog niet ingelogd
HP 761 - [CH645A]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 761 inktcartridge in gele kleur is ontworpen voor HP DesignJet printers. Deze cartridge biedt hoogwaardige gele inktafzetting voor scherpe lijnen en levendige kleuren in technische tekeningen en grafische toepassingen. De cartridge is compatibel met geselecteerde HP DesignJet T-serie printers en bevat voldoende inkt voor een substantieel aantal afdrukken. Ideaal voor professionals die consistente kwaliteit en betrouwbare prestaties nodig hebben in hun werkstroom.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 885631448205 |
| Vendorcode | CH645A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T7100 Printer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Breedte | 28 mm |
| Diepte | 143 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Hoogte | 132 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103110 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Printkop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 3, 9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 885631448205 |
| Vendorcode | CH645A |
| Artikelnr | 767160 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
OverviewHP 761 gele Designjet printkop produceert scherpe, accurate, kosteneffectieve tekeningen en indrukwekkende kleurenpresentaties van hoge kwaliteit. Weinig onderhoud nodig en een hoge productiviteit, dus gemakkelijk printen en betrouwbaar leveren.FeaturesScherpe tekst, fijne, accurate lijnen, echt neutraal grijs en levendige kleuren voor een scala aan toepassingen. Kosteneffectief scherpe monochrome CAD-tekeningen printen. Indruk maken op klanten met accurate renderings, professionele foto's en schitterende presentaties.
Met originele HP Designjet printkoppen werkt de printer probleemloos. Een hoge productiviteit met minder onderbrekingen. Ingebouwde intelligente technologie optimaliseert de gebruiksduur, de kwaliteit en betrouwbaarheid.
U wordt gewaarschuwd als supplies aan vervanging toe zijn. Dat kunt u snel en gemakkelijk zelf doen. Recycle uw printkoppen - het HP Planet Partners programma biedt een kosteloze retour- en recyclingmethode[1].
Met originele HP Designjet printkoppen werkt de printer probleemloos. Een hoge productiviteit met minder onderbrekingen. Ingebouwde intelligente technologie optimaliseert de gebruiksduur, de kwaliteit en betrouwbaarheid.
U wordt gewaarschuwd als supplies aan vervanging toe zijn. Dat kunt u snel en gemakkelijk zelf doen. Recycle uw printkoppen - het HP Planet Partners programma biedt een kosteloze retour- en recyclingmethode[1].
Toon meer