Je bent nog niet ingelogd
Epson 103 EcoTank Cyan ink bottle (WE)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
De Epson 103 EcoTank Cyan inktfles is een originele inktbottel speciaal ontworpen voor Epson EcoTank printers. Met een inhoud van 65 milliliter biedt deze cyaankleurige inkt een ruime hoeveelheid voor uitgebreide afdrukopdrachten. De fles past in het EcoTank-systeem van Epson, dat is ontworpen voor kostenbewuste afdrukken. Deze inktfles ondersteunt het navulen van de inktreservoir en is bedoeld voor gebruikers die regelmatig afdrukken en een betrouwbare inktvoorziening zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Cyaan |
| Inhoud | 65 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 8715946690193 |
| Vendorcode | C13T00S24A10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | L5190, L3156, L3151, L3150, EcoTank L3110 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Cyaan |
| Inhoud | 65 ml |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Origineel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946690742 |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| Producten per pallet (UK) | 1890 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946690193 |
| Vendorcode | C13T00S24A10 |
| Artikelnr | 905662 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet