Je bent nog niet ingelogd
Brother LC-421XLBK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-421XLBK is een originele inktcartridge in het XL-formaat, ontworpen voor Brother-printers. Deze zwarte cartridge biedt een hoog rendement en is geschikt voor gebruikers die regelmatig printen. Met een printcapaciteit van ongeveer 500 pagina's per cartridge kunt u langer werken voordat vervanging nodig is. Deze cartridge is ideaal voor zowel thuisgebruik als kantooromgevingen waarbij zwart-witprinting essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 4977766810401 |
| Vendorcode | LC421XLBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother LC-421C inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Brother LC-421Y inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Brother LC-421M inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Brother LC-421XLBK inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Hoog (XL) rendement Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-J1010DW DCP-J1050DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 47 g |
| Hoogte | 85 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 500 Pagina(s) |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Multipack | ✖︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766810401 |
| Vendorcode | LC421XLBK |
| Artikelnr | 910935 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯