Je bent nog niet ingelogd
Epson DURABrite Ultra Ink 79 Inktpatroon geel T 7914
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Epson DURABrite Ultra Ink 79 inktpatroon in geel is ontworpen voor Epson-printers en biedt een printcapaciteit van tot 900 pagina's. Met een inhoud van 6,5 ml levert deze patroon felle, levendige gele afdrukken. DURABrite Ultra inkt staat bekend om haar snelle droogtijd en kleurstabiliteit. Deze gele inktpatroon is ideaal voor het afdrukken van documenten en foto's waarbij felheid en kleurnauwkeurigheid van belang zijn. Geschikt voor gebruikers die regelmatig printen en zoeken naar betrouwbare inktvervanging.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 900 Pagina(s) |
| Inhoud | 6.5 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 8715946535975 |
| Vendorcode | C13T79144010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | WorkForce Pro WF-5620DWF |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 900 Pagina(s) |
| Inhoud | 6.5 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Minimum bestelhoeveelheid | 10 stuk(s) |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 46,5 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 1080 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 120 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 120 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946535975 |
| Vendorcode | C13T79144010 |
| Artikelnr | 916248 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Epson Singlepack Geel 79 DURABrite Ultra-inktpatroon
- - Inhoud: 6,5 ml
Toon meer
❮
❯