Je bent nog niet ingelogd
HP 950 - [CN049AE] Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 950 inktcartridge in zwart is ontworpen voor HP-printers en biedt een printcapaciteit van ongeveer 1000 pagina's. Met een inhoud van 24 ml inkt per cartridge is dit een standaardformaat voor veel HP-printerapparaten. Deze originele HP-cartridge zorgt voor consistente afdrukkwaliteit en is geschikt voor reguliere afdrukbehoeften in kantoor- en thuisomgevingen. Vervang de cartridge wanneer de inkt op is voor optimale printresultaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1000 Pagina(s) |
| Inhoud | 24, 1000 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 886111748907 |
| Vendorcode | CN049AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 950 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Breedte | 119 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte | 36 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1000 Pagina(s) |
| Inhoud | 1000, 24 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,31 kg (9.51 lbs) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 4,32 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 886111615261; (303) 193015225657; (999) 886111755424; (ACU) 193015225664; (BGX) 886111748907; (BGY) 886111748952 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 886111615261, 193015225657, 886111755424, 193015225664, 886111748907, 886111748952 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886111748907 |
| Vendorcode | CN049AE |
| Artikelnr | 916771 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 950 zwarte Officejet inktcartridges produceren keer op keer prints van professionele kwaliteit. Print documenten en marketingmateriaal met zwarte tekst van laserkwaliteit en recycle uw cartridges eenvoudig.
Betrouwbare, professionele resultaten, elke print opnieuw. Kies HP Officejet inkt met een indrukwekkende betrouwbaarheid voor probleemloze, consistente prints, pagina na pagina. HP printers, inkt en papier zijn samen ontworpen en getest om optimale resultaten te leveren.
• HP printers, inkt en papier zijn samen ontworpen en getest om optimale resultaten te leveren.
Maak indruk met professionele documenten in zwart-wit en scherpe zwarte tekst. Uw documenten en marketingmateriaal zijn markeerpen- en vochtbestendig en lange tijd lichtbestendig[2][3].
• Markeer zwarte tekst op documenten zonder gevaar voor vegen of vlekken – ideaal voor projecten en dagelijkse afdrukken.
Produceer superieure zakelijke documenten in laserkwaliteit met scherpe zwarte tekst. Produceer diep-zwarte prints die een professionele indruk maken. Bespaar tijd en geld door zelf op kantoor professionele flyers en brochures te creëren.
• Zakelijke documenten met zwarte tekst van laserkwaliteit printen met HP Officejet inkt.
Betrouwbare, professionele resultaten, elke print opnieuw. Kies HP Officejet inkt met een indrukwekkende betrouwbaarheid voor probleemloze, consistente prints, pagina na pagina. HP printers, inkt en papier zijn samen ontworpen en getest om optimale resultaten te leveren.
• HP printers, inkt en papier zijn samen ontworpen en getest om optimale resultaten te leveren.
Maak indruk met professionele documenten in zwart-wit en scherpe zwarte tekst. Uw documenten en marketingmateriaal zijn markeerpen- en vochtbestendig en lange tijd lichtbestendig[2][3].
• Markeer zwarte tekst op documenten zonder gevaar voor vegen of vlekken – ideaal voor projecten en dagelijkse afdrukken.
Produceer superieure zakelijke documenten in laserkwaliteit met scherpe zwarte tekst. Produceer diep-zwarte prints die een professionele indruk maken. Bespaar tijd en geld door zelf op kantoor professionele flyers en brochures te creëren.
• Zakelijke documenten met zwarte tekst van laserkwaliteit printen met HP Officejet inkt.
Toon meer
❮
❯
❮
❯