Je bent nog niet ingelogd
Epson 101 Multipack Zwart, Cyaan, Magenta, Gele inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Epson C13T03V64A inktcartridgeset bevat vier originele cartridges in de kleuren zwart, cyaan, magenta en geel. Deze multipack biedt een printcapaciteit tot 7500 pagina's voor color en tot 6000 pagina's voor zwart-witafdrukken. Met een totale inhoud tot 210 ml per kleur is deze set geschikt voor regelmatige printbehoefte. De originele cartridges zorgen voor optimale afdrukdualiteit en compatibiliteit met uw Epson printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Multipack | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 6000, 7500 Pagina(s) |
| Inhoud | 127, 210 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 8715946701288 |
| Vendorcode | C13T03V64A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Epson 101 70ml Cyaan inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Epson 101 Multipack Zwart, Cyaan, Magenta, Gele inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta, Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Epson 101 70ml Gele inktcartridge
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Epson 101 70ml Magenta inktcartridge
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 11,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Epson L4156 MEAF Epson L4150 MEAF 3pin EcoTank L6290 EcoTank L6276 EcoTank L6270 EcoTank L6260 EcoTank L6190 EcoTank L6176 EcoTank L6170 EcoTank L6160 EcoTank L4266 EcoTank L4260 EcoTank L4160 EcoTank L4150 EcoTank L14150 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Cyaan, Geel, Magenta, Zwart |
| Printcapaciteit | 6000, 7500 Pagina(s) |
| Inhoud | 127, 210 ml |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Multipack | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946701288 |
| Vendorcode | C13T03V64A |
| Artikelnr | 919343 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯