Je bent nog niet ingelogd
Epson Onderhouds Box C13T671000 WorkForce Pro
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
De Epson Onderhouds Box C13T671000 is een essentieel onderdeel voor het behoud van uw WorkForce Pro printer. Dit onderhoudsproduct helpt bij het regelmatig onderhoud van uw printapparaat, zodat dit optimaal blijft functioneren. De onderhouds box is specifiek ontworpen voor Epson WorkForce Pro modellen en draagt bij aan een langere levensduur van uw printer. Regelmatig onderhoud met dit product kan helpen de printerkwaliteit te behouden en storingen te voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 8715946491059 |
| Vendorcode | C13T671000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | - WorkForce Pro Series WP-4000 - WorkForce Pro Series WP-4500 - WorkForce Pro WP-4015 DN - WorkForce Pro WP DW-4025 - WorkForce Pro WP-4515 DN - WorkForce Pro WP-4525 DNF - WorkForce Pro WP-4535 DWF - WorkForce Pro WP-4545 DTWF - WorkForce Pro WP-4545 DTWF |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Afvaltonercontainer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Origineel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 46,5 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 1000 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 100 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 100 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | Inkjetprinter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946491059 |
| Vendorcode | C13T671000 |
| Artikelnr | 924011 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Geschikt voor: WorkForce Pro WP-M 4015 DN,WorkForce Pro WP-4595 DNF,WorkForce Pro WP-M 4595 DNF,WorkForce Pro WP-M 4000 Series,WorkForce Pro WP-M 4525 DNF,WorkForce Pro WP-M 4500 Series,WorkForce Pro WF-5190 DW,WorkForce Pro WF-5110 DW,WorkForce Pro WF-5100 Series,WorkForce Pro WF-5620 DWF,WorkForce Pro WF-5690 DWF,WorkForce Pro WF-5600 Series,WorkForce Pro WF-4630 DWF,WorkForce Pro WF-4600 Series,WorkForce Pro WF-4640 DTWF,WorkForce Pro WP-4525 DNF,WorkForce Pro WP-4025 DW,WorkForce Pro WP-4520
Toon meer