Je bent nog niet ingelogd
HP 963 - [3JA23AE#LS3] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963 originele cyaan inktcartridge is een betrouwbare inktoplossing voor uw HP-printer. Met een inhoud van 10.74 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 700 pagina's, wat zorgt voor efficiënt printen. De cyaan kleur is ideaal voor het produceren van levendige kleuren in uw documenten en afbeeldingen. Deze originele HP-cartridge is speciaal ontworpen voor optimale compatibiliteit met ondersteunde HP-printermodellen en biedt consistente kwaliteit bij elk printwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Inhoud | 10.74 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686183 |
| Vendorcode | 3JA23AE#LS3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 700 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 381,2 kg (840.4 lbs) |
| Inhoud | 10.74 ml |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866361; (BGX) 192545866347; (BGY) 192545866354; (LS1) 199764686169; (LS2) 199764686176; (LS3) 199764686183 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866361, 192545866347, 192545866354, 199764686169, 199764686176, 199764686183 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686183 |
| Vendorcode | 3JA23AE#LS3 |
| Artikelnr | 978062 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯