Je bent nog niet ingelogd
HP 963XL originele high-capacity gele inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 963XL originele high-capacity gele inktcartridge is ontworpen voor HP OfficeJet Pro printers. Met een inhoud van 22,92 ml en een printcapaciteit tot 1600 pagina's biedt deze XL cartridge een uitstekende verhouding tussen prijs en prestatie. De gele inktcartridge zorgt voor levendige kleurenafdrukken en is ideaal voor kantoren en creatieve professionals die veel printen. Door het originele HP-design wordt optimale compatibiliteit en printerkwaliteit gewaarborgd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1600 Pagina(s) |
| Inhoud | 22.92 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764686428 |
| Vendorcode | 3JA29AE#30A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 963 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Hoogte | 126 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 800,1 x 1193,8 x 1701,8 mm (31.5 x 47 x 67") |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 1600 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 481,4 kg (1061.3 lbs) |
| Inhoud | 22.92 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,72 kg (8.2 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 192545866606; (30A) 199764686428; (30B) 199764686435; (BGX) 192545866583; (BGY) 192545866590; (LS1) 199764686473; (LS2) 199764686480; (LS3) 199764686497 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192545866606, 199764686428, 199764686435, 192545866583, 192545866590, 199764686473, 199764686480, 199764686497 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764686428 |
| Vendorcode | 3JA29AE#30A |
| Artikelnr | 978065 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯