Je bent nog niet ingelogd
HP 924 originele zwarte inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 924 originele zwarte inktcartridge is ontworpen voor betrouwbare printprestaties in uw HP-printer. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van 400 tot 500 pagina's, waardoor u langer kunt printen voordat vervanging nodig is. Als origineel HP-product garandeert het hoogwaardige afdrukken en compatibiliteit met uw apparaat. Ideaal voor kantoor- en thuisgebruik waarbij consistente kwaliteit van belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 400, 500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764687425 |
| Vendorcode | 4K0U6NE#LS3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 924 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8125 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8135 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8138 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8139 All-in-One Printer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 400, 500 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 197192363249; (30A) 199764687388; (30B) 199764687395; (CE1) 196786147395; (LS1) 199764687401; (LS2) 199764687418; (LS3) 199764687425; (SE1) 196786147401 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197192363249, 199764687388, 199764687395, 196786147395, 199764687401, 199764687418, 199764687425, 196786147401 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764687425 |
| Vendorcode | 4K0U6NE#LS3 |
| Artikelnr | 978144 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯