Je bent nog niet ingelogd
HP 937 originele zwarte inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 937 originele zwarte inktcartridge is ontworpen voor betrouwbare prestaties in uw HP-printer. Met een printcapaciteit van 1250 pagina's biedt deze cartridge een goede waarde voor regelmatig gebruik. Als origineel HP-product garandeert het hoge kwaliteitsstandaarden en compatibiliteit met ondersteunde printermodellen. Ideaal voor kantoor- en thuisomgevingen waar consistente zwart-witafdrukken essentieel zijn. Kies voor originele HP inkt voor optimale resultaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1250 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764688071 |
| Vendorcode | 4S6W5NE#LS3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Premium Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 937 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OFFICEJET 9122 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9122 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9125 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9128 ALL-IN-ONE SERIES, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9132 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9135 All-in-One Printer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1250 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 288 kg (634.9 lbs) |
| XL Cartridge | Normaal rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 197192363287; (30A) 199764688019; (30B) 199764688026; (CE1) 196786147593; (LS1) 199764688057; (LS2) 199764688064; (LS3) 199764688071; (SE1) 196786147609 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197192363287, 199764688019, 199764688026, 196786147593, 199764688057, 199764688064, 199764688071, 196786147609 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764688071 |
| Vendorcode | 4S6W5NE#LS3 |
| Artikelnr | 978158 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯