Je bent nog niet ingelogd
HP 953XL - [F6U17AE#LS3] Magenta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 953XL originele high-capacity magenta inktcartridge is ontworpen voor HP OfficeJet Pro-printers. Deze XL-cartridge bevat 18,5 ml inkt en biedt een printcapaciteit van tot 1450 pagina's, wat zorgt voor een lange gebruiksduur voordat vervanging nodig is. De magenta inkt levert levendige kleuren voor professionele documenten en afbeeldingen. Dit originele HP-product is compatibel met geselecteerde HP-printermodellen en ondersteunt efficiënt printen in uw kantooromgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Magenta |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18.5 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 199764693594 |
| Vendorcode | F6U17AE#LS3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 953 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Magenta |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18.5 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 725184104145; (303) 193015225879; (30A) 199764693532; (30B) 199764693549; (ACU) 193015225886; (BGX) 725184104121; (BGY) 725184104138; (LS1) 199764693570; (LS2) 199764693587; (LS3) 199764693594 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 725184104145, 193015225879, 199764693532, 199764693549, 193015225886, 725184104121, 725184104138, 199764693570, 199764693587, 199764693594 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199764693594 |
| Vendorcode | F6U17AE#LS3 |
| Artikelnr | 978170 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯