Je bent nog niet ingelogd
MSI PRO B650M-P moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
88x
Het MSI PRO B650M-P is een krachtig micro-ATX moederbord voor AMD's nieuwste Socket AM5 processoren. Met 4 geheugenslots en ondersteuning voor tot 192 GB DDR5 RAM, biedt dit moederbord ample opslagcapaciteit. Daarnaast beschikt het over 1 PCI-E 3.0 x16 slot en 2 M.2 SSD-sleuven voor snelle opslaguitbreiding. Dit zwarte moederbord is een solide keuze voor gebruikers op zoek naar een betrouwbaar basisplatform voor hun AMD-gebaseerde desktopcomputer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD B650 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 192 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 7200+ (OC) MHz |
| Geheugen snelheid | 6000, 5800, 5600, 5400, 5200, 5000, 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.4 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| USB 2.0 aansluitingen | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 192 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B650 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 243,8 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377100953 |
| Vendorcode | PRO B650M-P |
| Artikelnr | 1084925 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





