Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte X870 EAGLE WIFI7 moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
201x
Het Gigabyte X870 EAGLE WIFI7 is een ATX-moederbord op AMD Socket AM5 met het geavanceerde X870-chipset. Dit bord ondersteunt tot 256 GB DDR5-geheugen via vier slots en biedt uitgebreide connectiviteit met ingebouwde WiFi7. De uitbreidingsopties zijn ruim met één PCI-E 5.0 x16-slot en twee PCI-E 3.0 x16-slots. Het beschikt over drie M.2-slots voor snelle opslagtechnologie. In grijs en zwart afgewerkt, richt dit moederbord zich op gebruikers die krachtige computing-mogelijkheden en moderne connectiviteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8200+ (OC) MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 24GB, 32GB, 40GB, 48GB, 64GB |
| Geheugen snelheid | 4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek Audio CODEC |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| S/PDIF | ✖︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek 2.5GbE LAN chip |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 5 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 0 |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 2 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) sleuven | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870 |
| DirectX versie | 12.0 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 3.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x8 | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 1,74 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331864996 |
| Vendorcode | X870 EAGLE WIFI7 |
| Artikelnr | 1149032 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



