Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG CROSSHAIR X870E DARK HERO moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
21x
Het ASUS ROG CROSSHAIR X870E DARK HERO is een geavanceerd ATX moederbord voor AMD Socket AM5 processors met het X870E chipset. Dit moederbord biedt uitstekende mogelijkheden voor high-end systemen met ondersteuning voor DDR5 geheugen tot 256 GB via vier slots. Met twee PCI-E 5.0 x16 slots, vijf M.2 slots en ingebouwde Wi-Fi beschikt het over rijke connectiviteitsopties. Het zwarte design weerspiegelt zijn premium gaming-gerichte positionering binnen de ROG lineup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870E |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8600+ MHz |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC4082 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 512 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| AMD CrossFire | ✖︎ |
| Nvidia SLI | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| M.2 Slot Aantal | 5 x |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| Aantal temperatuursensorkoppen | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| S/PDIF | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 3 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 2 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Intel I226-V, Realtek RTL8126 5G |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7927 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 9 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 3 x |
| USB 2.0 Poorten | 0 |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| VGA uit | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870E |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 4e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 4e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 5e M.2 nieuwste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636398671 |
| Vendorcode | 90MB1NT0-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1167278 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




