Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R4E1 16" Ryzen AI 7 260 RTX 5070 laptop
+ 007 FIRST LIGHT
10x
De Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R4E1 is een krachtige 16-inch gaming laptop uitgerust met de nieuwste AMD Ryzen AI 7 260 processor met 8 cores en een topsnelheid van 5.10 GHz. Het 2560x1600 IPS-scherm biedt een 180Hz refresh rate voor vloeiende gameplay. Met 32GB DDR5 geheugen, 1TB SSD opslag en de geavanceerde Nvidia GeForce RTX 5070 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen levert deze laptop uitstekende prestaties. De laptop beschikt over moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, USB-C 4.0 en HDMI. Het RGB-verlichte toetsenbord en de slanke zwarte behuizing maken het een stijlvolle keuze voor gamers.
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 200 Series
Processor SerieAMD Ryzen AI 7
Processor Cores8
Scherm Diagonaal16.0 inch (40.6cm)
Scherm resolutie2560 x 1600 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate180 Hz
Geheugen capaciteit32 GB
Totale opslagcapaciteit1000 GB
Type Dedicated GraphicsNvidia GeForce RTX 5070
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
8.5
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
65
W
1599,-
Kleur Product Zwart
Kleurnaam Obsidian Black
Scherm Coating Mat
HD type WQXGA
Helderheid 400 cd/m²
Refresh Rate 180 Hz
Schermverhouding 16:10
Processor Cores 8
Frequentie van processor 3,8 GHz
Geïnstalleerde processorcache 8 MB
L3 cache 16 MB
Processor Snelheid 5.10 GHz
Processor aantal threads 16
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen AI 7
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 32 GB
Grafische chip fabrikant Nvidia
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
Ethernet (RJ-45) 1 x
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 2x USB 3.2 (Gen2)
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 1000 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 4.0
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 1 TB, 1000 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Bluetooth versie 5.2
Netwerk bedraad 10, 100, 1000 Mbps
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Energie
USB-oplaadstroom 3 A
Technische details
USB-oplaadspanning 5 V
Toetsverlichting✓︎
Toetsverlichting kleur RGB
Numeriek toetsenblok✓︎
Indeling QWERTY
Zone met toetsenbordverlichting 4-zone RGB
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 65 W
Gewicht en omvang
Breedte 358 mm
Diepte 264 mm
Gewicht 2100 gram
Hoogte 19.9 mm
Product informatie
EAN4711474669117
VendorcodeNH.QZXEH.003
Artikelnr1164256
MerkAcer
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Gratis product promo
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Gratis product promo
Samsung T9 SSD + Laptop bundle actie
Productvideo
Vergelijkbare producten
HP OMEN MAX 16-ak0022nd 16" Ryzen AI 7 350 RTX 5070 Gaming laptop