Je bent nog niet ingelogd
Razer Blackshark V2 X Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
64x
De Razer Blackshark V2 X is een bedraade over-ear headset ontworpen voor gamers. Deze headset is compatibel met Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en Xbox One. Met actieve ruisonderdrukking creëert het apparaat een immersieve akoestische ervaring. De 3.5 mm aansluiting en 1.30 meter kabel bieden goede flexibiliteit. Het lichte ontwerp van 270 gram zorgt voor comfortabel langdurig gebruik. De ingebouwde volumeregeling maakt eenvoudige aanpassingen mogelijk. Een solide keuze voor gamers die waarde hechten aan geluidskwaliteit en gemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 270 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 8886419378396 |
| Vendorcode | RZ04-03240100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Razer BlackShark V2 X Bedraad Groen
Kleur Product:
Groen, Zwart
Bekijk vergelijking
€ 44,95
Razer Blackshark V2 X Bedraad Zwart
Kleur Product:
Groen, Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Razer Blackshark V2 X Bedraad Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 44,95
Razer BlackShark V2 X Bedraad Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 44,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 12 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 270 gram |
| Hoogte | 200 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 9504500000 |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419378396 |
| Vendorcode | RZ04-03240100-R3M1 |
| Artikelnr | 1116917 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



