Je bent nog niet ingelogd
HyperX Cloud Stinger 2 Bedraad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De HyperX Cloud Stinger 2 Bedraad Zwart is een over-ear gaming headset speciaal ontworpen voor PC-gebruikers. Met zijn bedrade 3,5 mm aansluiting en 2 meter lange kabel biedt deze headset stabiele connectiviteit. Het lichte gewicht van 275 gram zorgt voor comfort tijdens langere gamesessies. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om het geluid eenvoudig aan te passen zonder onderbreking. Dit model combineert functionaliteit met een strak zwart design, ideaal voor serieuze gamers die waarde hechten aan betrouwbare audiokwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Geschikt voor | PC |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 275 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 196188736906 |
| Vendorcode | 519T1AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 275 gram |
| Hoogte | 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 97 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40,5 dB |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196188736906 |
| Vendorcode | 519T1AA |
| Artikelnr | 1076064 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
HyperX Cloud Stinger™ 2 Gaming hoofdtelefoon voor PC.
Comfortabele, lichtgewicht gaming headset.
De Cloud Stinger 2 bouwt voort op de fundamenten van de Cloud Stinger.
De Cloud Stinger 2 weegt nog altijd minder dan 300 gram, maar produceert een uitstekend geluid. Dankzij de brede frequentierespons mis je geen belangrijke audiosignalen die je tegenstanders verraden. Het zachte memory foam en het luxe kunstleer zorgen ervoor dat je de hele dag comfortabel kunt gamen. De passie van HyperX voor gaming zie je terug in functies die je leven gemakkelijker maken, zoals de roterende oordoppen waarmee je snel even een pauze kunt nemen of de microfoon die je alleen maar hoeft te draaien om het geluid uit te schakelen.
De microfoon die je draait om het geluid uit te schakelen en de volumeregelaars bevinden zich op de hoofdtelefoon, waardoor je alle belangrijke audiofuncties altijd binnen handbereik hebt. De flexibele microfoon met passieve ruisonderdrukking is heel nauwkeurig te positioneren om duidelijk te kunnen communiceren met je team.
Comfortabele, lichtgewicht gaming headset.
De Cloud Stinger 2 bouwt voort op de fundamenten van de Cloud Stinger.
De Cloud Stinger 2 weegt nog altijd minder dan 300 gram, maar produceert een uitstekend geluid. Dankzij de brede frequentierespons mis je geen belangrijke audiosignalen die je tegenstanders verraden. Het zachte memory foam en het luxe kunstleer zorgen ervoor dat je de hele dag comfortabel kunt gamen. De passie van HyperX voor gaming zie je terug in functies die je leven gemakkelijker maken, zoals de roterende oordoppen waarmee je snel even een pauze kunt nemen of de microfoon die je alleen maar hoeft te draaien om het geluid uit te schakelen.
De microfoon die je draait om het geluid uit te schakelen en de volumeregelaars bevinden zich op de hoofdtelefoon, waardoor je alle belangrijke audiofuncties altijd binnen handbereik hebt. De flexibele microfoon met passieve ruisonderdrukking is heel nauwkeurig te positioneren om duidelijk te kunnen communiceren met je team.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



