Je bent nog niet ingelogd
NZXT Relay Bedraad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
16x
De NZXT Relay Bedraad Zwart is een veelzijdige over-ear headset die met zijn 3.5 mm aansluiting compatibel is met Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series X/S. Met een kabellengte van 2 meter biedt deze headset voldoende bewegingsvrijheid tijdens het gamen. De geïntegreerde volumeregeling stelt gebruikers in staat om het geluidsniveau eenvoudig aan te passen. Met een gewicht van slechts 263 gram voelt de headset licht en comfortabel tijdens langere gamesesies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 263 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 5056547200682 |
| Vendorcode | AP-WCB40-B2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 196,4 mm |
| Diepte | 93,7 mm |
| Gewicht | 263 gram |
| Hoogte | 168,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 113 dB |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (3,5 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547200682 |
| Vendorcode | AP-WCB40-B2 |
| Artikelnr | 1081604 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯