Je bent nog niet ingelogd
Montech NX600 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Montech NX600 Zwart is een CPU-luchtkoeler ontworpen voor veelzijdige compatibiliteit met Intel- en AMD-processors. De koeler beschikt over twee 120mm-ventilatoren en bereikt een maximale geluidsproductie van 34 dB, wat een stille werking mogelijk maakt. Met een hoogte van 160 mm biedt deze koeler een goed evenwicht tussen koelprestaties en ruimtebesparend ontwerp. De brede socketondersteuning, inclusief Intel 1200, 1700 en AMD AM4, AM5, maakt hem geschikt voor diverse systemen. Ideaal voor gebruikers die efficiënte en stille koeling zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Montech |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4710562748192 |
| Vendorcode | NX600 (B) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 85 CFM |
| Luchtdruk | 3.35 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Aantal vinnen | 104 |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 132.5 mm |
| Gewicht | 1440 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 8 |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 800 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562748192 |
| Vendorcode | NX600 (B) |
| Artikelnr | 155280 |
| Merk | Montech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



