Je bent nog niet ingelogd
DeepCool AK620 Zero Dark Zoria
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De DeepCool AK620 Zero Dark Zoria is een CPU-luchtkoeler met twee 120mm-ventilatoren die is ontworpen voor brede socketcompatibiliteit. Het ondersteunt onder meer Intel-sockets tot 2066 en AMD's AM4 en AM5 platforms. Met een hoogte van 160mm past de koeler in de meeste computerkasten. Het koperen warmtewisselaardesign zorgt voor efficiënte warmteafvoer van uw processor. De koeler produceert maximaal 28dB geluid, wat resulteert in een relatief stille werking tijdens normale bedrijfsomstandigheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 2011, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 6933412728641 |
| Vendorcode | R-AK620-BKNPMN-E |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1850 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 28 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 28.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 69 CFM |
| Luchtdruk | 2.19 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 2,19 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 2011, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Geel, Zwart |
| Materiaal | Koper |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,12 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,44 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 1460 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 11 cm |
| Radiator diepte | 12,7 cm |
| Radiator hoogte | 15,7 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1850 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 260 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728641 |
| Vendorcode | R-AK620-BKNPMN-E |
| Artikelnr | 1112134 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




