Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Vertical VGA Card Holder Kit Gen5 White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
De Cooler Master Vertical VGA Card Holder Kit Gen5 White is een verticale houder specifiek ontworpen voor moderne grafische kaarten. Met ondersteuning voor PCIe 5.0 biedt het compatibiliteit met de nieuwste videokaarten tot 50 cm lengte. Het compacte design met afmetingen van 305 x 141,8 x 178,1 mm integreert naadloos in uw behuizing. Dit accessoire zorgt voor optimale luchtstroom rond uw grafische kaart en stelt u in staat deze prominent in uw systeem uit te stallen. Een essentieel onderdeel voor wie zijn setup maximaal wil optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| PCI Express versie | 5.0 |
| Hoogte | 141.8 mm |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 178.1 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4719512163672 |
| Vendorcode | MCA-U000C-WFVK03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 71,95
laatste 90 dagen: 71,95
64,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| Riser inbegrepen | ✓︎ |
| Riser lengte | 16.5 cm |
| PCI Express versie | 5.0 |
| Hoogte | 141.8 mm |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 178.1 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4719512163672 |
| Vendorcode | MCA-U000C-WFVK03 |
| Artikelnr | 125733 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯