Je bent nog niet ingelogd
ASRock Phantom Gaming D Radeon RX 6500 XT 4GB OC Videokaart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
69x
De Asrock Phantom Gaming D Radeon RX 6500 XT 4GB OC is een compacte grafische kaart geschikt voor 1080p gaming. Met 4GB GDDR6-geheugen, 1024 stream processors en een maximale GPU-snelheid van 2820 MHz biedt deze kaart solide prestaties voor casual gamers. De kaart ondersteunt FSR 3-technologie voor verbeterde grafische kwaliteit. Het Phantom Gaming design zorgt voor efficiënte koeling. Deze mid-range videokaart is ideaal voor budgetvriendelijke gaming-opstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Graphics Engine | Radeon RX 6500 XT |
| Videogeheugen | 4 GB |
| GPU snelheid (max) | 2820 MHz |
| Stream processors | 1024 |
| FSR Versie | FSR 3 |
| VGA Geheugen type | GDDR6 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 4710483936777 |
| Vendorcode | RX6500XT PGD 4GO |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| HDMI versie | 2.1 |
| PCI Express versie | PCI-E 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✖︎ |
| GPU snelheid (base) | 2365 MHz |
| Graphics Engine | Radeon RX 6500 XT |
| Grafische processor familie | AMD |
| Max. display support | 2 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2820 MHz |
| Processor boost kloksnelheid (gamemodus) | 2650 MHz |
| Stream processors | 1024 |
| TGP | 113 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 4 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 144 GB/s |
| Geheugen interface | 64 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR6 |
| Kloksnelheid geheugen | 18000 MHz |
| Geheugen snelheid | 18 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 400 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 129 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 459 g |
| Lengte | 240 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483936777 |
| Vendorcode | RX6500XT PGD 4GO |
| Artikelnr | 310623 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Lucas
Eerste review
Geplaatst: 19-01-2026
5 dagen in bezit
Werkt goed en snel geleverd
❮
❯
❮
❯



