Je bent nog niet ingelogd
PNY GeForce RTX 5060 Ti 8GB Overclocked Dual Fan Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
6x
De PNY GeForce RTX 5060 Ti 8GB Overclocked Dual Fan Videokaart is een geavanceerde grafische kaart voor gaming en creatieve toepassingen. Met 4608 CUDA cores en 8GB GDDR7-geheugen biedt deze kaart solide prestaties. De GPU bereikt maximaal 2692 MHz en ondersteunt DLSS 4 voor verbeterde grafische kwaliteit en framerates. Het Dual Fan-koelsysteem zorgt voor efficiënte thermische regulering. Deze kaart is geschikt voor Full HD en QHD-gamers die behoefte hebben aan betrouwbare prestaties en moderne technologieën.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | PNY |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2692 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4718006457945 |
| Vendorcode | VCG5060T8DFXPB1-O |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 4608 |
| Frequentie van processor | 2407 MHz |
| TGP | 180 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2692 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 245 mm, 299 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718006457945 |
| Vendorcode | VCG5060T8DFXPB1-O |
| Artikelnr | 1159888 |
| Merk | PNY |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



