Je bent nog niet ingelogd
Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL White waterkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL White waterkoeler is een krachtige all-in-one oplossing voor effectieve koeling van je CPU. Met een 360 mm radiator, drie 120 mm ventilatoren en ondersteuning voor moderne socket-types, biedt deze koeler een efficiënte warmteafvoer. De witte behuizing is voorzien van RGB-verlichting, waardoor je de look van je systeem kunt aanpassen aan je persoonlijke voorkeur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Wit |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4718466021397 |
| Vendorcode | GHS2LCDS36CW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 8,64 cm (3.4") |
| Resolutie | 480 x 480 Pixels |
| Type beeldscherm | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Kit voor vloeistofkoeling |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte waterblok | 9,1 cm |
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Diepte waterblok | 9,9 cm |
| Hoogte waterblok | 6,2 cm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 72.70 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 30.0 dB |
| Luchtdruk | 3.00 mm/H2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 200 ~ 2100 RPM |
| Fan snelheid (min) | 200 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 3200 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 1600 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466021397 |
| Vendorcode | GHS2LCDS36CW |
| Artikelnr | 973466 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Teus Opperman
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Lian Li HydroShift II LCD-S 360CL Black waterkoeler
Geplaatst: 23-04-2026
5 dagen in bezit
slecht product
Werkt niet zonder een rgb hub van Lian li zelf. Zonder dat krijgt het product te weinig stroom waardoor de fans niet goed werken en het lcd scherm ook niet.
❮
❯
❮
❯



