Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech R-5
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De Inter-Tech R-5 is een compacte CPU-luchtkoeler ontworpen voor Intel sockets 2011 en 2066. Deze koeler beschikt over een aluminium- en koperen bouwwijze en wordt geleverd met één 60 mm ventilator. Met een maximale geluidsproductie van 51 dB biedt het een rustige werking, terwijl de compacte hoogte van 66 mm compatibiliteit met diverse behuizingen waarschijnlijk maakt. De R-5 is geschikt voor gematigde koelingsbehoeften en biedt een voordelige oplossing voor standaardsysteemconfiguaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | 2011, 2066 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Geluidsproductie max | 51.0 dB |
| Hoogte | 66 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 855700013047 |
| Vendorcode | 88885172 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 8000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1600 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 51.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 16,85 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 44 CFM |
| Luchtdruk | 17.70 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,7 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 8,75 cfm |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Socket | 2011, 2066 |
| Grootte fan 1 | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 91.5 mm |
| Diepte | 91.5 mm |
| Gewicht | 590 gram |
| Hoogte | 66 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 60 x 60 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | Intel Sandy Bridge EP/EX |
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1700 ~ 8500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 165 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 855700013047 |
| Vendorcode | 88885172 |
| Artikelnr | 1000797 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten



