Je bent nog niet ingelogd
DeepCool AK400 White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
37x
De DeepCool AK400 White is een compacte luchtkoeler geschikt voor diverse Intel- en AMD-processors. Met één 120mm-ventilator en een maximaal geluidsniveau van 29 dB biedt deze koeler een stille werkingsomgeving. De universele bevestiging ondersteunt sockets 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4 en AM5, waardoor hij voor veel huidige en vorige generatie-processoren geschikt is. Ideaal voor standaard koelingsbehoeften en builds waar stilte gewaardeerd wordt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1151v2, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 6933412727422 |
| Vendorcode | R-AK400-WHNNMN-G-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1850 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 66 CFM |
| Luchtdruk | 2.04 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Socket | 1150, 1151, 1151v2, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,13 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,56 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Gewicht | 661 gram |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 12 cm |
| Radiator diepte | 4,5 cm |
| Radiator hoogte | 15,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 8 |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1850 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412727422 |
| Vendorcode | R-AK400-WHNNMN-G-1 |
| Artikelnr | 1117529 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




