Je bent nog niet ingelogd
Dynatron A52
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Dynatron A52 is een compacte luchtkoeler voor processors in de SP6 en TR5 socket. Met een hoogte van slechts 28,6 millimeter past deze koeler in vrijwel elke behuizing. De koeler is uitgerust met een 80 millimeter fan en combineert koperen en kunststof materialen voor effectieve warmteafvoer. De maximale geluidsproductie bedraagt 62,2 decibel, wat zorgt voor een redelijk stil werkende oplossing. Dit model van Inter Tech biedt een praktische koelingsoplossing voor AMD-processors met deze sockettypen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Socket | SP6, TR5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Geluidsproductie max | 62.2 dB |
| Hoogte | 28.6 mm |
| Materiaal | Koper, Kunststof |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 784847024459 |
| Vendorcode | 88885644 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 8600 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 2000 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 1,3 cm |
| Geluidsproductie max | 62.2 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 23,3 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 26 CFM |
| Luchtdruk | 89.80 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 3,69 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 5,59 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | SP6, TR5 |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Koper, Kunststof |
| Radiator materiaal | Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 23,45 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Gewicht | 500 gram |
| Hoogte | 28.6 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 80 x 80 x 13 mm |
| Radiator breedte | 12 cm |
| Radiator diepte | 8,2 cm |
| Radiator hoogte | 2,86 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 8600 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 140 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 784847024459 |
| Vendorcode | 88885644 |
| Artikelnr | 1128729 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



