Je bent nog niet ingelogd
Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
153x
De Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB is een luchtkoeler voor CPU's die zich richt op stilte en compatibiliteit. Deze koeler is uitgerust met twee 120mm-ventilatoren en bereikt een maximale geluidsproductie van 25,6 dB, waardoor deze uiterst geschikt is voor stille systemen. Met een hoogte van 154mm past het in de meeste computerkasten. De koeler ondersteunt een breed scala aan sockels, waaronder Intel LGA1200 en 1700 alsmede AMD AM4 en AM5, wat flexibiliteit bij verschillende bouwconfiguraties biedt. ARGB-verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermalright |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Hoogte | 154 mm |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 814256015578 |
| Vendorcode | PHANTOM SPIRIT 120 SE ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 1500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 25.6 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 66 CFM |
| Luchtdruk | 1.53 mm/H2O |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,53 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 66,17 cfm |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Luchtkoeler |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Ledvoltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 765 gram |
| Gewicht fan | 135 g |
| Hoogte | 154 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 8 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 0 ~ 1500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814256015578 |
| Vendorcode | PHANTOM SPIRIT 120 SE ARGB |
| Artikelnr | 1147789 |
| Merk | Thermalright |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (4)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ano
Eerste review
Zakelijke aankoop
Frequente koper
Geschreven bij: Thermalright Phantom Spirit 120 SE
Geplaatst: 08-05-2026
5 dagen in bezit
koelt goed
★★★★★★★★★★
Yves
Geschreven bij: Thermalright Phantom Spirit 120 SE
Geplaatst: 22-04-2026
5 dagen in bezit
Koelt EXTREEM goed!
Koelen
Prijs
Stil
GEEN
Prijs kwaliteit koelt deze phantom perfect! En zeker voor deze prijs!
★★★★★★★★★★
darkvader
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 07-04-2026
5 dagen in bezit
Supercooler
Looks
Koeling
Flexibel
Had eerst een andere cooler met max 180w tdp voor op mijn 7800x3d. Deze houdt hem zonder throttelen 20 graden koeler
★★★★★★★★★★
RoyWaternams
Eerste review
Geplaatst: 08-01-2026
9 dagen in bezit
Perfecte koeler voor een beste prijs
Houdt ook de "heethoofden koel"
❮
❯
❮
❯



