Je bent nog niet ingelogd
Scythe Big Shuriken 4
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
28x
De Scythe Big Shuriken 4 is een compacte luchtkoeler ontworpen voor CPU-koeling met brede socketondersteuning. Deze koeler is compatibel met Intel-sockets 1150, 1151, 1155, 1156, 1200 en 1700 en AMD-sockets AM4 en AM5. De koeler beschikt over een enkele 120mm ventilator en een aluminium koellichaam met een indrukwekkend laag profiel van slechts 67mm. Dit maakt de Big Shuriken 4 ideaal voor compacte behuizingen waar ruimte beperkt is. Met een maximale geluidsproductie van 31,8dB biedt deze koeler stille werking tijdens dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Scythe |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Hoogte | 67 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4573615590113 |
| Vendorcode | SCBSK-4000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Scythe |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Back Plate | ✖︎ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Fan Snelheid | 300 ~ 1900 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 51.98 CFM |
| Luchtdruk | 1.71 mm/H2O |
| Hoogte | 67 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| EAN | 4573615590113 |
| Vendorcode | SCBSK-4000 |
| Artikelnr | 969414 |
| Merk | Scythe |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



