Je bent nog niet ingelogd
Scythe Shuriken 3
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
20x
De Scythe Shuriken 3 is een compacte CPU-luchtkoeler uit de Scythe-serie, ontworpen voor efficiënte thermische regulering. Met een hoogte van slechts 39 mm past deze koeler in vrijwel elke computerbehuizing zonder ruimteproblemen. De koeler beschikt over één 92mm-fan die maximaal 31,8 dB geluid produceert, wat gebruiker zorgt voor stille bedrijfsvoering. Dankzij het aluminium bouwmateriaal biedt het product een goede balans tussen gewicht en warmteafvoer. De Shuriken 3 ondersteunt een breed scala aan CPU-sockets, waaronder Intel LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200 en LGA1700, alsmede AMD AM4 en AM5, wat maximale compatibiliteit garandeert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Scythe |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Hoogte | 39 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4571225059822 |
| Vendorcode | SCSK-3000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| Fan snelheid (min) | 300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 31.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 1,8 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 36.50 CFM |
| Luchtdruk | 1.99 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,02 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 4,96 cfm |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,18 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 94.4 mm |
| Gewicht | 320 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Moederbord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 300 ~ 2500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4571225059822 |
| Vendorcode | SCSK-3000 |
| Artikelnr | 969415 |
| Merk | Scythe |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



