Je bent nog niet ingelogd
Scythe Mugen 6 - White Edition - ARGB
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Scythe Mugen 6 White Edition ARGB is een geavanceerde CPU-luchtkoeler met brede socketcompatibiliteit. Het systeem beschikt over twee 120mm-fans en combineert aluminium-, koper- en nikkelcomponenten voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 35,6 dB biedt deze koeler een stille bedrijfsomgeving. De hoogte van 154mm past goed in de meeste behuizingen. Dankzij de ARGB-verlichting voeg je een modern visueel accent toe aan je systeem. Deze koeler ondersteunt diverse Intel- en AMD-sockets, wat hem veelzijdig maakt voor verschillende platformupgrades.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Scythe |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 35.6 dB |
| Hoogte | 154 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Nikkel |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4573615590038 |
| Vendorcode | SCMG-6000DWR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 35.6 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 3 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 75.20 CFM |
| Luchtdruk | 3.39 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 0,05 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 7,68 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Koper, Nikkel |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,15 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 2,5 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Gewicht | 1231 gram |
| Hoogte | 154 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Moederbord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 350 ~ 2500 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4573615590038 |
| Vendorcode | SCMG-6000DWR |
| Artikelnr | 969416 |
| Merk | Scythe |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Goed product, houdt pc koel
Koelt de processor goed
stil
groot
De koeler was best simpel te installeren en het koelt elke cpu die je hebt helemaal goed voor een lage prijs
❮
❯
❮
❯



