Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo CR-1300 EVO Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Jonsbo CR-1300 EVO Black is een compacte CPU-luchtkoeler met een hoogte van 128 mm, ideaal voor beperkte ruimte. Deze koeler ondersteunt veelgebruikte sockets waaronder Intel LGA1150 tot 1700 en AMD AM4/AM5. De koeler is voorzien van een enkele 90 mm fan die maximaal 28,2 dB geluid produceert voor stille werking. Het aluminium design met LED-verlichting biedt een aantrekkelijke uitstraling. De CR-1300 EVO Black combineert functionaliteit met esthetiek voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| Geluidsproductie max | 28.2 dB |
| Hoogte | 128 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 6970620553573 |
| Vendorcode | CR-1300 EVO |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Back Plate | ✖︎ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 90 mm |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsproductie max | 28.2 dB |
| Fan Snelheid | 800 ~ 2000 RPM |
| TDP (max) | 160 Watt |
| Luchtverplaatsing (max) | 42 CFM |
| Luchtdruk | 1.56 mm/H2O |
| Hoogte | 128 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| EAN | 6970620553573 |
| Vendorcode | CR-1300 EVO |
| Artikelnr | 969473 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



