Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo CR-1400 V2 ARGB WHITE
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
De Jonsbo CR-1400 V2 ARGB WHITE is een compacte luchtkoeler voor CPU's met een hoogte van 133 mm. Deze koeler is compatibel met diverse sockets waaronder Intel 1150-1700 en AMD AM4-AM5. De koeler beschikt over een enkele 92mm ventilator en combineert aluminium en koperen componenten voor efficiënte warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 33,8 dB werkt deze koeler relatief stil. De geïntegreerde ARGB-verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem. Deze koeler biedt een goed evenwicht tussen prestaties en ruimtebesparend ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 33.8 dB |
| Hoogte | 133 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 6970620553610 |
| Vendorcode | CR-1400 V2 ARGB WHITE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Back Plate | ✓︎ |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsproductie max | 33.8 dB |
| Fan Snelheid | 800 ~ 2200 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 38.20 CFM |
| Luchtdruk | 2.00 mm/H2O |
| Hoogte | 133 mm |
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| EAN | 6970620553610 |
| Vendorcode | CR-1400 V2 ARGB WHITE |
| Artikelnr | 969488 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



