Je bent nog niet ingelogd
DeepCool AK620 DIGITAL PRO BLACK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
135x
De DeepCool AK620 DIGITAL PRO BLACK is een krachtige luchtkoeler voor CPU's met brede socketcompatibiliteit. Deze koeler beschikt over twee 120mm fans en maakt gebruik van aluminium voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsniveau van 25 dB biedt het een stille operatie. De hoogte van 163 mm zorgt voor compatibiliteit met verschillende behuizingen. Deze koeler ondersteunt Intel-sockels (1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011-v3, 2066) en AMD-sockels (AM4, AM5). De digitale LED-verlichting voegt een visueel element toe aan uw setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Hoogte | 163 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 6933412728818 |
| Vendorcode | R-AK620-BKAPMN-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1750 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal warmte pijpen | 6 |
| Geluidsproductie max | 25.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 60.90 CFM |
| Luchtdruk | 2.91 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,25 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 5,55 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 1491 gram |
| Hoogte | 163 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Radiator breedte | 11 cm |
| Radiator diepte | 12,7 cm |
| Radiator hoogte | 15,4 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1750 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728818 |
| Vendorcode | R-AK620-BKAPMN-G |
| Artikelnr | 970120 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Kevin Kevin
Eerste review
Geplaatst: 23-05-2026
6 dagen in bezit
Koelt goed maar...
Koelt goed
Duidelijke instructies
Koelpasta mee geleverd
Scherm kan niet aangepast worden
Koeler doet zn werk goed. Maar helaas kan het scherm alleen maar de waarde aangeven die op de foto te zien is. Hij kan NIET gebruikt worden als scherm om iets anders te laten zien helaas Maar goed laten we eerlijk zijn. Ookal zou er een andere afbeelding op te laten zien zijn doe je dat toch maar 10x en dan laat je hem standaard staan. Vandaar dat ik niet heel veel punten aftrek
★★★★★★★★★★
AceOmar
Eerste review
Geplaatst: 22-05-2026
5 dagen in bezit
Top air cooler performance en look
Mijn bestelling was snel geleverd en goed verpakt. Ook duidelijke communicatie over de verzending. Product werkte perfect en de prijzen zijn erg goed vergeleken met andere winkels. Zeker een aanrader voor pc onderdelen en hardware! ⭐⭐⭐⭐⭐
❮
❯
❮
❯



