Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Dynamic X2 GP-18 PWM Computer behuizing Ventilator 18 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
3x
De Fractal Design Dynamic X2 GP-18 PWM is een 180 mm computerbehuizing ventilator speciaal ontworpen voor efficiënte luchtcirculatie. Met een maximale snelheid van 1200 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 154 CFM en een statische druk van 2,26 mm/H2O. De PWM-regeling biedt flexibele snelheidsaanpassingen aan uw systeembehoeften. Met een maximale geluidsproductie van 35,4 dB biedt de ventilator een evenwicht tussen prestatie en stilte. Ideaal voor caskoeling en temperatuurcontrole in computerkasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 180 mm |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 154 CFM |
| Geluidsproductie max | 35.4 dB |
| Luchtdruk | 2.26 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 7340172702573 |
| Vendorcode | FD-FAN-DYN-X2-GP18-PWM-BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM Computer behuizing Ventilator
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM Computer behuizing Ventilator
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
€ 15,95
Fractal Design Dynamic X2 GP-18 PWM Computer behuizing Ventilator 18 cm Zwart 1 stuk(s)
Fan Diameter:
180 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 6 - 12 V |
| Stroom (max.) | 0,35 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Gewicht fan | 499 g |
| Hoogte | 180 mm |
| Diepte | 180 x 180 x 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 154 CFM |
| Luchtdruk | 2.26 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 35.4 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 16 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Minimum luchtdruk | 0,4 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 44,9 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1200 RPM |
| Fan Diameter | 180 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 300 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702573 |
| Vendorcode | FD-FAN-DYN-X2-GP18-PWM-BK |
| Artikelnr | 1019406 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
