Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE EDITION
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
3x
De ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE EDITION is een 120mm case fan ontworpen voor efficiënte koeling in je gaming-pc. Deze ventilator biedt een maximale luchtverplaatsing van 76 CFM bij een snelheid tot 1900 RPM, met een laag geluisniveau van slechts 29 dB. De PWM-regeling zorgt voor nauwkeurige snelheidscontrole, terwijl de 2,50 mm/H2O luchtdruk uitstekende prestaties levert. Het witte design wordt aangevuld met RGB-verlichting via ARGB-interface, perfect voor esthetische gaming-setups. Een betrouwbare keuze voor daglicht en tussentijdse koelbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1900 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 76 CFM |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
12,
90
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 13,2 V |
| Startspanning | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,88 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 146 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 76 CFM |
| Luchtdruk | 2.50 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 250 ~ 1900 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Spanningclassificatie | 13,2 V |
| Fan snelheid (max) | 1900 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 250 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 250 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081845430 |
| Vendorcode | 90DA0033-B09000 |
| Artikelnr | 1072935 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
