Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughfan 14 Pro Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Thermaltake TOUGHFAN 14 Pro is een 140mm computerbehuizing ventilator ontworpen voor effectieve koeling. Deze ventilator bereikt een maximale snelheid van 2000 RPM en levert tot 120 CFM luchtverplaatsing. Met PWM-besturing kun je de snelheid nauwkeurig aanpassen aan je koelingsbehoeften. De luchtdruk van 3.57 mm/H2O zorgt voor krachtige luchtstroom, terwijl de geluidsproductie maximaal 31.6 dB bedraagt. Dit maakt de TOUGHFAN 14 Pro geschikt voor behuizingen die behoefte hebben aan betrouwbare en stille koeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Geluidsproductie max | 31.6 dB |
| Luchtdruk | 3.57 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 4713227536288 |
| Vendorcode | CL-F140-PL14BL-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,36 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 4,32 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Luchtdruk | 3.57 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 31.6 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 24,5 dB |
| Minimum luchtdruk | 2,18 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 87,6 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227536288 |
| Vendorcode | CL-F140-PL14BL-A |
| Artikelnr | 1086195 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
