Je bent nog niet ingelogd
Phanteks M25 Computer behuizing Ventilator 14 cm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
De Phanteks M25 Computer behuizing Ventilator is een 140 mm case fan ontworpen voor efficiënte airflow in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1800 RPM en luchtverplaatsing tot 105 CFM zorgt deze ventilator voor goede koeling van uw componenten. De luchtdruk van 2.80 mm/H2O ondersteunt een solide luchtstroom. De ventilator is PWM-gestuurd, waardoor u de snelheid dynamisch kunt aanpassen op basis van systeemtemperatuur. Dit pakket bevat drie ventilatoren, ideaal voor het configureren van inlaat- en uitlaatopstellingen in uw behuizing. Een praktische oplossing voor thermisch beheer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 105 CFM |
| Luchtdruk | 2.80 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 886523002437 |
| Vendorcode | PH-F140M25_PWM_BBK01_3P |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 7 - 13.2 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 195 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 12 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,14 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 105 CFM |
| Luchtdruk | 2.80 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Doorgelust | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 36,6 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523002437 |
| Vendorcode | PH-F140M25_PWM_BBK01_3P |
| Artikelnr | 1087525 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
