Je bent nog niet ingelogd
Silverstone VISTA 140 ARGB Moederbord Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone VISTA 140 ARGB is een 140 mm case fan met ARGB-verlichting, ontworpen voor efficiënte airflow in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1600 RPM en luchtverplaatsing van 86 CFM levert deze ventilator krachtige koeling. De PWM-sturing biedt nauwkeurige snelheidsregelaar voor geoptimaliseerde prestaties. Met een maximale geluidsproductie van 30.8 dB blijft de ventilator relatief stil. De 2.00 mm/H2O luchtdruk zorgt voor goede drukontwikkeling. De ARGB-verlichting voegt visuele appeal toe aan uw setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 86 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Luchtdruk | 2.00 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4710679816166 |
| Vendorcode | SST-VS140B-ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Aantal vinnen | 4 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Polycarbonaat (PC) |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 2,25 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,14 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 1,68 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 195,1 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Moederbord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 86 CFM |
| Luchtdruk | 2.00 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 30.8 dB |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1600 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679816166 |
| Vendorcode | SST-VS140B-ARGB |
| Artikelnr | 1113889 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
