Je bent nog niet ingelogd
Silverstone Air Penetrator 120i PRO Computer behuizing Luchtkoeler 12 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone Air Penetrator 120i PRO is een 120mm case fan ontworpen voor effectieve computerkoeling. Met een maximale snelheid van 2000 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 74 CFM en een luchtdruk van 2.52 mm/H2O. De PWM-regeling biedt nauwkeurige snelheidscontrole, terwijl de maximale geluidsproductie van 38.9 dB voor relatieve stilte zorgt. De ventilator is uitgerust met LED-verlichting voor visuele accenten in uw computerbehuizing. Dit model biedt een goed evenwicht tussen prestaties en geluidsemissie voor PC-enthusiasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 74 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.9 dB |
| Luchtdruk | 2.52 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4710679814001 |
| Vendorcode | SST-AP120i-PRO |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Type ledaansluiting | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,21 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Nominale netspanning | 0,21 A |
| Startspanning | 7 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120, 25 mm |
| Gewicht | 157 g |
| Gewicht fan | 157 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 74 CFM |
| Luchtdruk | 2.52 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 38.9 dB |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 38,9 dB |
| Statische druk ventilator | 2,52 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679814001 |
| Vendorcode | SST-AP120i-PRO |
| Artikelnr | 1151478 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
