Je bent nog niet ingelogd
DeepCool FT14 WH Computer behuizing Ventilator 14 cm Wit 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De DeepCool FT14 WH is een 140 mm case ventilator geschikt voor computerbehuizingen. Met een maximale snelheid van 1650 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 79 CFM bij een geluidsproductie van slechts 25,1 dB. De ventilator beschikt over PWM-regeling voor nauwkeurige snelheidscontrole en een luchtdruk van 3,60 mm/H2O. Het witte design wordt aangevuld met LED-verlichting voor een modern uiterlijk. Ideaal voor effectieve airflow en koeling in uw computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1650 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 79 CFM |
| Geluidsproductie max | 25.1 dB |
| Luchtdruk | 3.60 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 6933412710752 |
| Vendorcode | R-FT14-WHWPN1-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Wit |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,45 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 5,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 206 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 79 CFM |
| Luchtdruk | 3.60 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 25.1 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1650 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 1 |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25,1 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412710752 |
| Vendorcode | R-FT14-WHWPN1-G |
| Artikelnr | 1152422 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
